brodzik prysznicowy

Brodzik prysznicowy czarny czy biały — jaki wybrać do minimalistycznej łazienki?

Urządzanie domu to nie lada wyzwanie. Musimy dopasować wszystko pod względem wzorów, kolorów oraz rozmiarów. O ile nasz dom jest duży, to nie stanowi to większego problemu. Kłopot pojawia się, gdy mamy mało miejsca, wtedy i nasze pole manewru się zmniejsza. 

Który kolor brodzika najlepiej sprawdzi się w minimalistycznej łazience?

W stylu minimalistycznym każdy detal odgrywa kluczową rolę. Należy porządnie przemyśleć sprawę koloru — jeśli dobierzemy nieodpowiedni, może to zepsuć cały klimat pomieszczenia. Brodzik prysznicowy czarny idealnie będzie pasował do każdej minimalistycznej łazienki. Z całą pewnością będzie prezentował się szykownie i elegancko. Czarny kolor kojarzy się z luksusem i jest na tyle uniwersalny, że bez problemu można go skomponować z jakimkolwiek innym kolorem czy wzorem.

Brodzik prysznicowy czarny dzięki swojej uniwersalności można dopasować do każdego stylu, zwłaszcza minimalistycznego. Możemy zdecydować się również na inny, uniwersalny kolor brodzika prysznicowego — biały. Ten podobnie jak czarny, pasuje niemalże do wszystkiego. Aczkolwiek teraz ludzie przy aranżowaniu swojej minimalistycznej łazienki nieco rzadziej decydują się na kolor biały. Kiedyś stanowił on standard łazienki, teraz odrobinę się znudził, a klienci, chcąc kupić brodzik, decydują się na odważniejsze, aczkolwiek równie uniwersalne kolory.

Jakie są zalety białego brodzika prysznicowego, a jakie czarnego?

Największy plus białego brodzika prysznicowego jest taki, że to opcja sprawdzona, neutralna. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest aktualna. Ponadto biały kolor wielu ludziom kojarzy się z porządkiem i schludnością. Zastosowanie tego koloru do brodzika prysznicowego na pewno da poczucie, że nasza łazienka jest czysta i świeża. Oczywiście nie wolno zapominać, że drzwi prysznicowe przesuwne też grają tu dużą rolę i muszą zgrać się z kolorem brodzika, na jaki się zdecydujemy.

Czarny brodzik prysznicowy to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią połączenie luksusu z klasyką. Jest on dla nieco odważniejszych osób, które nie lubią nudy i nie boją się stawiać na bardziej wyraziste kolory. Największą zaletą czarnego brodzika jest to, że będzie on pasował do każdego innego koloru, wzoru i stylu.

Dodaj komentarz