Dziewczyna w srebrnych glanach

Czym charakteryzują się glany 20 dziurkowe?

Widząc po raz pierwszy glany 20 dziurowe można szybko dojść do wniosku, że są to buty bardzo charakterystyczne. Wszystko ze względu na ich wygląd oraz specyficzny system noszenia i zakładania. Czym jednak się wyróżniają? Fachowcy udzielają odpowiedzi.

Glany 20 dziurowe – wielkość

Glany 20 dziurowe są butami przede wszystkim wysokimi oraz masywnymi. Z pewnością nie są dedykowane każdemu, ponieważ wymagają one charakterystycznego stylu ubierania się. Może być on alternatywny lub wpadający w rock.

Glany niskie, w przeciwieństwie do tych 20 dziurowych, wyglądają jak zwykłe budy, nadal jednak zachowując charakterystykę glana. Ich wysokość często sięga za kostkę tak, aby można było zabezpieczyć dokładnie całą stopę. Glany można również stosować niezależnie od pory roku.

Glany 20 dziurowe – charakterystyczny wygląd

Takie glany są również po prostu charakterystyczne. Każda osoba z pewnością nie przejdzie obok nich obojętnie, ponieważ buty te bardzo skutecznie dodają pewności siebie. Dobrze pasują do ciemnych oraz hardrockowych stylizacji.

Wiele osób zakłada je na festiwale, ponieważ dobrze znoszą one wilgoć oraz pobrudzenie. Łatwo można zachować ich czystość, Dzięki czemu każdy może zadbać o swój wizerunek.

Glany 20 dziurowe – różnorodne modele

Glany są również różne. Zależy to przede wszystkim od konkretnego modelu, na który zdecyduje się klient. Nie zawsze muszą być one czarne, ponieważ w internetowych sklepach z obuwiem dostępne są w wielu różnorodnych wariantach.

Takie glany jak widać, są również wysokie oraz niskie. Wszystko zależy od tego, co właściwie chce się osiągnąć. Niektóre stylizacje dobrze będą podkreślone wysokimi glanami z wieloma otworami na sznurówki, a niektóre niskimi.

Glany to buty, które z pewnością zainteresują osoby młode oraz kierowców motorów. Są bardzo charakterystyczne i sprawdzają się w odważnych stylizacjach. Warto wziąć to pod uwagę podczas ich wybierania na przykład w sklepie online.

Dodaj komentarz