Dopasowany i wygodny fotelik samochodowy

Fotelik samochodowy to jeden z pierwszych środków transportu, który jest niezbędny do odbywania podróży samochodem. Pierwsza podróż to ta, która odbywa się ze szpitala do domu, tuż po tym jak podekscytowany ojciec lub inny bliski członek rodziny zmierza pośpiesznie po rodzinę do szpitala. Fotelik samochodowy powinien być więc tym idealnym środkiem transportu dla nowonarodzonego człowiek, i więcej powinien być bezpieczny i wygodny dla małego i delikatnego dziecka. Pierwszy fotelik powinien być bardzo dobrze dobranym zakupem, podobnie jak te następne po nim, wybierane z kolejnej grupy wiekowej. Foteliki dostępne na rynku są różne, rodzice mogą kupować foteliki następujące po sobie lub taki, który jest szeroko regulowany i może być stosowany od urodzenia do ukończenia przez nie 12 rok życia.

Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix jest fotelikiem idealnym dla dzieci od 3-12 roku życia o wadze 15-36 kg. Posiada wysoki stopień regulacji, dzięki czemu może być dopasowany do wzrostu dziecka, rośnie wraz z dzieckiem. Regulowana jest wysokość oparcia fotelika ale także jego boczne osłony, co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo podróżującego dziecka. Dla mniejszych dzieci istnieje możliwość ustawienia kąta nachylenia całego fotelika, dzięki czemu małe dziecko ma możliwość zdrzemnąć się podczas jazdy samochodem. Dodatkowym atutem jest odpowiednia głębokość fotelika, co sprawia, że dziecko jest wygodnie i bezpiecznie posadzone we wnętrzu fotelika. Fotelik samochodowy Cybex Solution S i-Fix wyposażony jest w absorbującą energię skorupę, która pojawia się w trakcie wypadku samochodowego, a to znacznie redukuje wszelkie siły uderzenia. Rozwiązanie to z pewnością zmniejsza ryzyko doznania przez dziecko jakichkolwiek obrażeń wewnętrznych i zewnętrznych.

Fotelik Cybex Solution S i-Fix spełnia restrykcyjną normę i-Size, określająca odpowiedni kierunek jazdy, zgodnie z aktualnym wzrostem dziecka. Montowany wraz z systemem złączy ISOFIX, jak również przy pomocy pasów bezpieczeństwa. Fotelik Cybex Solutions posiada odpowiednio rozwinięty system zabezpieczeń, jaką jest ochrona boczna L.S.P. w foteliku.

System L.S.P. zmniejsza nawet o 25% wytworzoną energię, która dociera do dziecka, podczas kolizji, a to sprawia, że fotelik ten jest o wiele bezpieczniejszy od innych oferowanych przez sprzedawców fotelików samochodowych. Główka dziecka jest właściwie chroniona dzięki wyprofilowanemu zagłówkowi, który również zapobiega opadaniu główki dziecka podczas snu. Dodatkową zaletą fotelika jest nowoczesny system wentylacji, który znajduje się na oparciu fotelika, co decyduje o komfortowej jeździe malucha, szczególnie odczuwanej przy pokonywaniu samochodem długich dystansów.

Dodaj komentarz