dlugopisy drewniane

Drewniane długopisy – jak zamówić je z logo?

Długopis drewniany z logo jest obecnie bardzo popularnym sposobem na promocję firmy, dla której ważne jest środowisko naturalne i jego ochrona. Jak zamówić tego typu gadżety firmowe?

Długopisy drewniane – rodzaje. Co wybrać?

Kategoria jak długopisy drewniane obejmuje szeroką gamę produktów, wśród których można znaleźć modele jak długopisy z przyciskiem, długopisy profilowane, długopisy jednorazowe, na których mogą znaleźć się grawerunki, nadruki.

Charakteryzują się one wykorzystaniem drewna jako obudowy długopisu, natomiast jego wnętrze jest zwykle plastikowe albo metalowe. W przypadku długopisów z wysuwanym wkładem można również wyjmować go i wymieniać, gdy się wyczerpie, dlatego też mogą być one używane przez długi czas.

W sprzedaży można znaleźć także długopisy drewniane wchodzące w skład większych zestawów prezentowych. Najczęściej umieszczane są one w zestawach z piórami albo z ołówkami. Wszystko pakowane jest w ozdobne etui, na przykład wykonane z drewna. Dzięki temu mogą one bardzo dobrze sprawdzić się jako efektowny podarunek, na przykład dla ważnego klienta albo dla kontrahenta.

Gdzie można zamówić długopisy drewniane?

Produkcją długopisów drewnianych z logo zajmuje się obecnie wiele firm, które prowadzą sprzedaż gadżetów reklamowych. Zapewniają one klientom dostęp do wielu modeli, dlatego można wśród nich wybrać te odpowiednie i dopasowane do konkretnego budżetu.

Również długopisy drewniane można zamówić przez internet, dlatego jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdy w okolicy nie ma żadnej firmy, która zajmuje się sprzedażą gadżetów. W takim przypadku można zlecić ich produkcję bez wychodzenia z biura, a gotowe upominki będą dostarczone przez kuriera już w ciągu paru dni.

Czego potrzeba, by kupić długopisy drewniane z logo?

Aby zakupić długopisy drewniane opatrzone logo firmy, konieczne będzie przekazanie do producenta projektu graficznego. Gdy zatem nie posiada się jeszcze projektu, trzeba będzie wcześniej go wykonać.

Takie projekty można przygotować we własnym zakresie, gdy ma się już logo, ale również można zlecić ich wykonanie u grafika komputerowego. Warto też zaznaczyć, że wybrane firmy wykonujące gadżety jak długopisy drewniane mają własne działy projektowe, dlatego mogą one pomóc wtedy w przygotowaniu projektu nadruku czy grawerunku.

Gdy zatem poszukujesz sprawdzonych gadżetów reklamowych, które będą również wpisywały się w popularny teraz trend eko, w takim przypadku długopisy drewniane mogą być strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo dzisiaj można kupić je też w bardzo atrakcyjnych cenach!

Dodaj komentarz