czyste powietrze

Jak zadbać o zdrowie niemowlaka?

Kiedy na świecie pojawia się niemowlę, rodzice starają się robić wszystko, aby zapewnić maleństwu jak największe bezpieczeństwo. Czy wiesz, że najmłodsi są znacznie bardziej podatni na oddziaływanie szkodliwych zanieczyszczeń, unoszących się w powietrzu. Szczególnie frakcje pyłów będące składnikiem smogu, nie najlepiej wpływają na tak młody organizm. Zapewnienie spokoju, wygody i bezpieczeństwa niemowlakowi będzie możliwe przy zastosowaniu najlepszych oczyszczaczy do powietrza VESTFROST VP-A1M30WH, który skutecznie oczyści powietrze w pokoju dziecięcym.

Dlaczego filtracja powietrza jest tak ważna?

Zanieczyszczenia, które są składnikami powietrza, wnikają do pomieszczeń w naszych domach, czy nawet gleby. Frakcje pyłów, pochodzących ze smogu, wirusy i bakterie, alergeny, roztocza, czy zarodniki pleśni, wszystko to negatywnie oddziałuje na każdy organizm ludzki, a tym bardziej organizm noworodka. Długotrwałe wdychanie zanieczyszczeń może prowadzić do spadku wagi niemowlaka, częstszych zachorowań, spadku odporności. Zanieczyszczenia nie służą także intensywnemu rozwojowi maleństwa. Lekarze są również zgodni co do tego, że wdychanie zanieczyszczeń pochodzących ze smogu może skracać długość życia nawet o cały rok.

Oczyszczacze Vestfrost skuteczną odpowiedzią na zanieczyszczenia

Tak jak już wspomniano w tym artykule przebywanie w pomieszczeniu nie chroni ani nas ani naszych dzieci przed działaniem zanieczyszczeń. We własnym domu jednak możemy z powodzeniem w sposób prosty i wygodny zwalczać wszelkie zanieczyszczenia powietrza. Jedyne czego będziemy potrzebować to właśnie odpowiednio dobrany oczyszczacz Vestfrost. Urządzenie do sterylizacji powietrza od Vestfrost, wykorzystując do pracy wiele filtrów gwarantuje eliminację szkodliwych zanieczyszczeń. Zarówno w najmniejszym modelu od Vestfrost VESTFROST VP-A1M30WH, jak i największym z rodziny oczyszcza Vestfrost VP-A1Z40WH umieszczono:

  • filtr wstępny

  • filtr węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV-C LED

  • jonizator

Dzięki wieloetapowej filtracji możliwe jest usuwanie wielu rodzajów zanieczyszczeń. Oczyszczacze Vestfrost charakteryzuje kompaktowa budowa i opływowe kształty co czyni je bezpiecznymi dla dzieci, nienarażający ich np. na uderzenie w ostre krawędzie. Każdy z trzech modeli VESTFROST VP-A1M30WH, VP-A1S70WH oraz VP-A1Z40WH posiada funkcję blokady rodzicielskiej. Kiedy urządzenie ma docelowo pracować w pokoju dziecka, tego typu funkcja jest niezbędna. Oczyszczacze Vestfrost pracują cicho i wydajnie do tego można nimi sterować przy pomocy aplikacji mobilnej.

Podsumowanie

Narodziny dziecka to ogromna radość, ale także ogromna odpowiedzialność. Chcąc zapewnić dziecku jak najlepsze warunki, warto zastanowić się także nad jakością powietrza, nie najlepsza jakość powietrza ma ogromny wpływ na zdrowie nie tylko najmłodszego członka rodziny, ale każdego człowieka niezależnie od wieku. Oczyszczacze powietrza to prosty, skuteczny i bardzo funkcjonalny sposób na eliminację zanieczyszczeń.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz