stroj kapielowy

Jakie stroje kąpielowe wybrać na lato 2022?

Moda plażowa zmienia się jak w kalejdoskopie i można z powodzeniem powiedzieć, że lato 2022 także nas czymś zaskoczy. Najgorętszą nowością tego roku jest to, że do łask wróciły stroje jednoczęściowe. Projektanci dość długo się od nich odżegnywali, ale w końcu docenili ich potencjał. W grę wchodzą zarówno ich klasyczne wydania, jak również różnego rodzaju zdobienia oraz asymetrie. Sprawdźmy, jakie kolory, dekory i zdobienia są modne w strojach kąpielowych 2022. Na co warto stawiać, a co omijać raczej szerokim łukiem.

Moda plażowa 2022 – różnorodność w cenie. Stawiaj na modele skrojone na miarę sylwetki

Modne kostiumy kąpielowe 2022 wpisują się przede wszystkim w potrzeby naszej sylwetki. Oznacza to, że mają być one skrojone na miarę jej potrzeb. Ważne, aby uwydatniały wszystko, co mamy do pokazania, a zasłaniały mankamenty o których niekoniecznie wszyscy muszą wiedzieć. Co więc ważne – projektanci kłaniając się w kierunku tej tendencji wskrzesili do łask stroje jednoczęściowe, które od wielu lat były przez nich pomijane.

Takie działanie daje większe pole manewru posiadaczkom puszystych kształtów. Podkreślają walory i mogą sprawić, że sylwetka będzie bardzo mocno podkreślona w miejscach, gdzie chcą kobiety. Nie oznacza to jednak, że szczupłe panie mają rezygnować z tych modeli. Najważniejsze jest przecież nasze samopoczucie i komfort, więc wybierajmy takie, które właśnie to dobre samopoczucie nam zapewnią.

Wielki powrót lat 70. w modnych strojach kąpielowych 2022

Stroje kąpielowe 2022 to także stawianie na lata 70., które największą wagę przywiązywały do wolności. Tutaj przejawia się ona przede wszystkim w dekorach przywodzących na myśl flower power. Tamtejsze printy są szalenie modne. Można także stawiać na różnorodne kontrasty oraz asymetrie – bez względu na to czy one do siebie pasują. Stroje kąpielowe 2022 często przełamują konwencje i pokazują, że można bawić się formą, w końcu przecież mamy lato, a to właśnie czas zabawy i beztroski.

Stroje kąpielowe 2022 – modne pastele i dekoracje geometryczne

Modne stroje kąpielowe 2022 to przede wszystkim osadzenie w geometrycznych dekorach. Na topie są zwłaszcza romby, ale nie oznacza to, że musimy stawiać tylko właśnie na nie. W trendach osadzone są także różnej maści pastele, a zwłaszcza liliowy, bananowy, brzoskwiniowy oraz hit lata 2022- kolor szałwiowy. Jest to absolutna nowość obok której nie można, a przynajmniej nie powinno się przechodzić obojętnie. Jest bardzo ciekawy i pokazuje, że zabawa konwencją jest bardzo dobra.

Dodaj komentarz