biust

Powiększanie biustu

Kobiety bardzo często mają kompleksy związane z rozmiarem i wyglądem swoich piersi. Biust to symbol kobiecości, właśnie dlatego, dla celów estetycznych wiele kobiet decyduje się na jego zmianę poprzez operacje czy inne nieinwazyjne metody. Powiększanie biustu stało się jednym z bardzo popularnych zabiegów.

Powiększanie piersi poprzez operację plastyczną

Do najczęściej stosowanej metody powiększania biustu należy operacja plastyczna. Zabieg ten polega na wszczepieniu implantów protez piersiowych. To, jaki efekt uzyska się po operacji, zależy od rodzaju wybranej protezy, czy ma być ona anatomiczna, czy okrągła oraz od wybranego rozmiaru. Jest to najbardziej inwazyjny zabieg i wiąże się z ryzykiem powikłań. Powiększanie biustu kwasem hialuronowym jest mniej inwazyjnym zabiegiem, a daje również świetne efekty.

Metody powiększania biustu: Krem na powiększenie biustu

Powiększanie biustu bez operacji jest możliwe między innymi dzięki preparatom w postaci kremów do piersi. Jak działa krem na powiększenie biustu? Takie produkty swoje działanie koncentrują intensywnie na skórze, mają poprawić nie tylko napięcie, ale i również elastyczność skóry piersi. Dzięki nim skóra odrywa rolę naturalnego biustonosza, a piersi są wyraźnie jędrniejsze i większe. Niektóre z preparatów posiada w składzie kwas hialuronowy, dzięki niemu łatwiej powstaje tkanka tłuszczowa. Regularne stosowanie takich preparatów przyniesie zadowalające rezultaty, ponieważ kwas hialuronowy świetnie wiąże wodę w tym miejscu, gdzie zaaplikował się kwas, przez co efekty są widoczne, a biust staje się wypełniony.

Bezoperacyjne powiększenie biustu za pomocą ćwiczeń

Jeśli chcesz mieć piękny biust, powinnaś przede wszystkim pamiętać o regularnym wykonywaniu ćwiczeń. Pamiętaj, żeby ćwiczyć minimum dwa razy na tydzień oraz zwiększać stopniowo czas i intensywność ćwiczeń. Mięśnie piersi będą stopniowo ulegały wzmocnieniu. Naturalne powiększanie biustu poprzez odpowiednio dobrane kremy i ćwiczenia to doskonałe rozwiązania, aby bez ingerencji chirurgicznej, móc zwiększyć i powiększyć swój biust.

Naturalne metody powiększania biustu

  • Wyciskanie hantelek – połóż się na swoich plecach i delikatnie ugnij nogi. Łokcie powinny opadać na linii tułowia. Możesz do tego ćwiczenia skorzystać z piłki gimnastycznej. Piłka pomoże mięśniom głębokim wzmocnić się, trening stanie się bardziej efektywny. Hantle umieść po obu stronach ramion, na linii klatki piersiowej. Następnie podnieś ciężarki do góry i wyprostuj ręce, robiąc w tym samym momencie wydech, później zrób wydech i wróć do pozycji wyjściowej.
  • Motylek – wyprostuj ręce, zwróć wewnętrzną stroną dłonie z hantlami. Następnie uginając łokcie oraz rozchylając ramiona na boki, opuszczaj hantle. Następnie wróć do poprzedniej pozycji. Miej na uwadze, aby prawidłowo oddychać.
  • Spin doctor – zrób delikatny rozkrok, wyprostuj ręce przed siebie i wyciągaj dłonie, jak tylko najdalej potrafisz. W tym samym czasie powoli zbliżaj dłonie do siebie, w czasie wykonywania ćwiczenia możliwe jest odczuwanie napięcia w klatce piersiowej.

Jakie kremy najlepiej stosować w celu powiększania biustu?

Jaki krem będzie odpowiedni do powiększenia biustu?

  • Skład preparatu na biust powinien opierać się tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach aktywnych.
  • Krem powiększający do biustu nie może uczulać. Ponadto powinien posiadać dużą ilość substancji aktywnych.
  • Dawać widoczne efekty po około miesiącu stosowania.
  • Dobrze, jeśli będzie działał kompleksowo, czyli będzie ujędrniał, nawilżał, powiększał i usuwał rozstępy
  • Powinien mieć przyjemną konsystencję i wysoką wydajność
  • Nie może zawierać chemicznych dodatków szkodliwych dla skóry i podrażniających ją

Należy pamiętać, że jeśli chcemy osiągnąć zadowalające efekty i mieć piękne piersi, powinniśmy ćwiczyć regularnie i nie zapominać o stosowaniu produktów do piersi.

Dodaj komentarz