Premiera nowej marki w Domotece. Dion w salonie IWC Home

Producent wysokiej jakości mebli w stylu włoskim i skandynawskim – IWC Home, poszerza swoje portfolio o produkty polskiej marki Dion. Premiera kolekcji odbędzie się już dziś w showroomie IWC Home w Domotece.

Dion to nowa marka premium na rynku. W jej ofercie są meble tapicerowane o prostych formach. Charakterystyczną cechą tych mebli jest duży szacunek do wykonania, szycia oraz użytych materiałów. Projekty tej marki są tworzone przez polskich designerów.

Marka Dion stawia nie tylko na atrakcyjne formy, ale też na funkcjonalność, jakość wykonania i tradycję. Dlatego każda kolekcja jest modułowa, co daje ogromne możliwości aranżacji i umożliwia  dopasowanie mebli do indywidualnych potrzeb klientów. Siedziska zrobione z różnych rodzajów pianki i oparcia wypełnione gęsim pierzem gwarantują komfort i wygodę. Więcej na temat firmy Dion oraz oferowanych przez nią produktów będzie można dowiedzieć się już dziś o godz. 19, podczas eventu z okazji premiery marki w showroomie IWC Home.

Gość specjalny w Domotece

Gościem specjalnym wieczoru będzie Maciej Zień. Projektant opowie o polskim designie i wyjątkowych produktach, a także o swojej współpracy z marką Fargotex, dla której stworzył kolekcję tkanin obiciowych i dywanów, również dostępnych w salonie IWC Home. Wszystkie materiały z linii Macieja Zienia są inspirowane kolorystyką krajobrazu śródziemnomorskiego – beże nawiązują do piaszczystych plaż, głębokie granaty i błękity odzwierciedlają morskie głębiny, pojawia się także przygaszona, koralowa czerwień.

Dodaj komentarz